جوشكاري در كرج
۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۴:۴۴| بازدید: | نویسنده مجتبي سبحاني | نظرات (0)

كارگاه آهنگري و جوشكاري در كرج

جهت مشاوره با كارشناسان ما تماس بگيريد.

09197941740

كارگاه جوشكاري آهنگري در كرج جوشكاري سيار در كرج آهنگري درب پنجره حفاظ نرده اسكلت كرج خدمات جوشكاري قيمت و سفارش

جوشكاري در كرج

برچسب‌ها: جوشكاري در كرج،جوشكاري ،آهنگري در كرج، جوشكاري سيار،كارگاه آهنگري ،كارگاه جوشكاري،

نصب و فروش بالابر صنعتي
۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷:۱۴| بازدید: | نویسنده مجتبي سبحاني | نظرات (0)

طراحي و نصب و اجرا انواع بالابر صنعتي، فروش بالابر هيدروليكي 

جهت مشاوره با كارشناسان ما تماس بگيريد.

09197941740

برچسب‌ها: نصب بالابر، فروش بالابر صنعتي، بالابر صنعتي، بالابر كرج،بالابر تهران،بالابر ثابت،بالابر متحرك،بالابر هيدروليك،

چگونه جوشكاري اصولي انجام دهيم؟
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰:۲۷| بازدید: | نویسنده مجتبي سبحاني | نظرات (0)

1)پرداخت مسير جوشكاري: در صورتي كه جوشكاري دو قطعه رو در رو با يكديگر داشته باشيم بهتر است لبه هاي دو قطعه را در مسير جوشكاري با دستگاه فرز برقي پرداخت كنيم و به عبارت ديگر پخ نماييم. اينكار باعث ميشود تا جوش نفوذ كافي در دو قطعه داشته باشد و حوضچه مذاب در درون پخي ايجاد شده قرار بگيرد كه در نتيجه اين عمل سطح نهايي جوشكاري هم سطح دو قطعه خواهد شد. حداقل فايده اين كار اينست كه سطوح جوشكاري از مواد زايد نظير زنگ، گرد و خاك، رنگ و روغن پاك خواهد شد و سطحي كاملاً تميز خواهيم داشت

2) گيره: در صورت امكان قطعات جوشكاري را به يكديگر توسط گيره محكم كنيد تا حين كار جوشكاري جابجا نشون.اتصال: كابل اتصال را به قطعه بزرگتر يا ميز كار وصل كنيد.

3) اتصال: كابل اتصال را به قطعه بزرگتر يا ميز كار وصل كنيد

4) نصب الكترود: الكترود مناسب كار خود را با توجه به ميزان آمپر انتخاب كنيد. براي مثال براي يك ورق ۶ ميليمتر از الكترود E6013 با قطر ۳ ميليمتر و آمپر بين ۱۰۰ـ۸۰ استفاده ميشود. الكترود را درون انبر جوشكاري بگذاريد و دستگاه جوشكاري را روشن كنيد.

5) وسايل ايمني: دستكش ها را بپوشيد و انبر جوشكاري را با دستي كه راحتيد بگيريد و ماسك را با دست ديگر نگهداريد و يا ميتوانيد از كلاه ماسك استفاده كنيد

6) قوس الكتريك: سپس نوك الكترود را به سطح فلز نزديك كنيد و همانطور كه به سطح فلز نزديكتر ميكنيد به سمت خود حركت دهيد تا قوس الكتريك تشكيل گردد. قطعاً براي تازه كاران امكان دارد هنگام نزديك كردن الكترود به سطح فلز نوك الكترود به سطح كار بچسبد و اين باعث ميشود مقاومت شديدي در مدار الكتريكي دستگاه ايجاد كند و بايد بلافاصله نوك انبر را با حركت دست خود به چپ و راست جدا كنيدنكته ديگر ممكن است آمپر انتخابي براي الكترود كم باشد و اين هم باعث ميشود الكترود اغلب به سطح فلز بچسبد. توصيه ميشود آمپر را با توجه به الكترود و ضخامت ورق جوشكاري انتخاب كنيد. آمپرهاي بالا براي ورق هاي نازك باعث ذوب شدن و سوراخ شدن ورق خواهد شد.خال جوش: در صورت نبود گيره بهتر است دو قطعه مورد نظر را با جوش هاي نقطه اي كه در اصطلاح كارگاهي به آنها خال جوش گفته ميشود به يكديگر جوش دهيم و بعد جوشكاري را شروع كنيم. بنابراين در نقاطي كه فكر ميكنيد مناسب است، خال جوش بزنيد و توجه كنيد بدون ماسك هرگز به قوس نگاه نكنيد. بعد از تشكيل قوس درون ماسك خود فرايند جوش را ببينيد و براي خال جوش كافي است احساس كنيد اتصال صورت گرفته، سپس انبر را از سطح فلز دور كنيد و اين عمل خال زني را به تعداد لازم تكرار كنيد

 

برچسب‌ها: جوشكاري سيار،جوشكاري در كرج،آهنگري در كرج،آدرس جوشكاري،كارگاه جوشكاري،

درامد جوشكاري ارگون در ايران
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۶:۱۷| بازدید: | نویسنده مجتبي سبحاني | نظرات (0)

1. فعاليت در زمينه جوشكاري به مدرك دانشگاهي نياز ندارد.جوشكاري شغلي است كه نيازي به مدرك دانشگاهي ندارد. جوشكاران مي توانند گواهي نامه خود را ظرف چند ماه دريافت نموده و به كسب درآمد بپردازند. لازم به ذكر است كه جوشكاران در اغلب مشاغل مربوطه نياز به گذراندن آزمون مهارت دارند و با توجه سطح مهارت شان مورد ارزيابي قرار مي گيرند.

جوشكاري سيار در كرج 


2. جوشكاري داراي انتخاب هاي شغلي پايان ناپذير است.امكان انتخاب صنعت مورد نظر جهت فعاليت در جوشكاري بيش از هر شغل ديگري است. جوشكاران در تمامي صنايع مورد نياز بوده و آنهايي كه تمايل به پيشرفت دارند قادر به انجام اينكار از طريق شركت در دوره هاي مربوطه مي باشند. 

براي انجام كليه خدمات با ما تماس بگيريد

09197941740


جوشكاري و آهنگري در كرج

 
3. فرصت هاي باورنكردني براي سفر به دنياي خارج 
 
آيا مي دانيد گستره دنياي جوشكاري، از اعماق اقيانوس ها تا فضاي لايتنهي و هر آنچه ميان اين دو قرار دارد، را در بر مي گيرد؟ اغلب جوشكاران فرصت هاي فراواني براي سفر دارند. اين دست مشاغل اغلب بلند مدت بوده و بيشترين پرداخت ها را دارند. جوشكاراني كه شغل آنها سفر را ايجاب مي كند، در كشورهاي امريكاي شمالي به "سلحشوران جاده" معروف بوده و سبك زندگي مخصوص به خود را دارند. آنها در جاده ها زندگي مي كنند، شب ها غذاي آماده خورده و حقوق بسيار خوبي مي گيرند. در ادامه شرح مختصري بر نمونه هاي اين دست مشاغل جوشكاري در سفر آورده شده است:
 

برچسب‌ها: جوشكاري در كرج،جوشكاري ،آهنگري در كرج، جوشكاري سيار،كارگاه آهنگري ،كارگاه جوشكاري،

بالابر هيدروليك تلسكوپي
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳:۰۱| بازدید: | نویسنده مجتبي سبحاني | نظرات (0)

فرش و نصب بالابر تلسكوپي

ابن نوع بالابر براي كار و فعاليت در فضاهاي باز و بدون مانع بسيار مناسب مي باشد . همچنين ارتفاع كاري بيشتري را نيز براي اپراتور فراهم مي سازد. بالابر تلسكوپي پايداري و ثبات بسيار خوبي نيز دارند .

برچسب‌ها: بالابر هيدروليك تلسكوپي،بالابر هيدروليك ،بالابر كرج،بالابر تهران،

[ ۱ ]

بقیه صفحات

درباره سایت
موضوعات
موضوعي ثبت نشده است
عضویت در خبرنامه
عضویت لغو عضویت
نظر سنجی سایت
نتیجه
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
لینک های تبادلی اتوماتیک
فاقد لینک
ورود به سایت
نام کاربری :
پسورد :
عضویت در سایت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار سایت
بازدیدکنندگان امروز : 3
بازدیدکنندگان دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
کل بازدیدکنندگان : 76
دیگر موارد